حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

پنج شنبه, ۲۱ فروردین , ۱۳۹۹ 16 شعبان 1441 Thursday, 9 April , 2020 ساعت تعداد کل نوشته ها : 190 تعداد نوشته های امروز : 0 تعداد اعضا : 6 تعداد دیدگاهها : 0×

اطلاعیه ها

انتصاب مدیر امور مالی انستیتو تحقیقات تغذیه

شناسه : 3053 ۲۴ آذر ۱۳۹۸ - ۲۲:۴۵ 2 بازدید ارسال توسط :

  دکتر جلال­الدین میرزای رزاز سرپرست انستیتو تحقیقات تغذیه و دانشکده علوم تغذیه و صنایع غذایی در با صدور حکمی ریتا صمدیان را به عنوان مدیرامور مالی انستیتو منصوب کرد. به گزارش روابط عمومی انستیتو تغذیه و صنایع غذایی در حکم صادره آمده است: با توجه به سوابق، تعهد و تخصص سرکار عالی و به […]

پ
پ

 

دکتر جلال­الدین میرزای رزاز سرپرست انستیتو تحقیقات تغذیه و دانشکده علوم تغذیه و صنایع غذایی در با صدور حکمی ریتا صمدیان را به عنوان مدیرامور مالی انستیتو منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی انستیتو تغذیه و صنایع غذایی در حکم صادره آمده است: با توجه به سوابق، تعهد و تخصص سرکار عالی و به استناد ماده ۱۱ آیین نامه مالی و معاملاتی دانشگاه به موجب این ابلاغ به عنوان مدیر امور مالی انستیتو منصوب می­شوید.

در ادامه این حکم آمده است: با رعایت قوانین و مقررات و آیین نامه مالی و معاملاتی دانشگاه زیر نظر مسئولین مربوطه انجام وظیفه نمایید. بدیهی است شرایط اقتصادی موجود، نیاز به درایت، برنامه­ریزی و ضرورت استفاده بهینه از منابع را ایجاب می­نماید تا بتوانیم در راستای اهداف سازمانی انستیتو حرکت نماییم.

 

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.