انجمن اسلامی دانشجویان دانشکده علوم تغذیه و صنایع غذایی

انجمن اسلامی دانشجویان دانشکده علوم تغذیه و صنایع غذایی (تاسیس 1348)، با قدمت ترین و ریشه دارترین تشکل دانشکده علوم تغذیه و صنایع غذایی می باشد که در 9 واحد (تشکیلات، خواهران، علمی، فرهنگی، صنفی، سیاسی، اداری-مالی، عقیدتی و روابط عمومی) فعالیت دارد.

طی سالهای اخیر و به دلیل مستعد بودن فضای علمی دانشکده، کارگاه های علمی، پژوهشی و انتقال تجربه و اردوهای علمی با هدف ارتقای سطح علمی دانشجویان برگزار گردیده است.

همچنین تشکیلات انجمن اسلامی دانشکده تغذیه، فعالیت های شایانی در زمینه فرهنگی، از جمله برگزاری بازارچه های خیره داشته است.

این انجمن با استفاده از استعدادهای موجود در دانشکده در حوزه نویسندگی، گویندگی، تدوین و … از خرداد 1402 اقدام به تاسیس نشریه صوتی بهشت بهشتی نمود. هدف از این نشریه، ساخت پادکست های علمی- فرهنگی و پاسخ به سوالات متداول دانشجویان و پیگیری درخواست های آنان از مسئولین دانشکده می باشد.

در باقی واحدهای انجمن اسلامی دانشکده علوم تغذیه و صنایع غذایی از جمله واحد صنفی که اقدام به پیگیری مشکلات دانشجویان داشته یا واحد عقیدتی که برگزاری مراسمات مذهبی را عهده دار بوده و … هم فعالیت های درخشانی را شاهد بوده ایم.

در آخر، شایان ذکر است که کانال تلگرامی انجمن اسلامی دانشکده علوم تغذیه و صنایع غذایی، با بیش از 1400 ممبر، فعالترین و پرمخاطب ترین کانال مربوط به دانشکده می باشد که می توانید از طریق لینک روی آیدی زیر، با فعالیت های انجمن اسلامی دانشکده بیشتر آشنا شوید:

https://t.me/nfsbmu

فهرست