برگزاری هشتمین دوره ضیافت اندیشه استادان و نخبگان دانشگاه در انستیتو

هشتمین دوره ضیافت اندیشه استادان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با حضور ۱۸۰ تن از اعضای هیئت علمی در انستیتو تحقیقات تغذیه ای و صنایع غذایی کشور برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی به نقل از نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه، هشتمین دوره ضیافت اندیشه استادان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی  از ۱۷ تا ۲۰ فروردین ماه در انستیتو تحقیقات تغذیه ای و صنایع غذایی کشور برگزار شد.

طرح ضیافت اندیشه اساتید در دانشگاه با هدف ارتقای مستمر علمی، معرفتی، فرهنگی و مهارتی اساتید اجرا می شود و این هدف در راستای پاسخگویی به نیازها و اولویت‌های آموزشی، پژوهشی و تربیتی و تقویت روحیه خودباوری اعضای هیئت علمی دانشگاه است.

براساس این گزارش با توجه به اهمیت و جایگاهی که استادان در تربیت نیروی انسانی مومن و متخصص و کارآمد در تحقق دانشگاه تمدن ساز اسلامی دارند، طرح دانش‌افزایی اعضای هیئت علمی در زمینه‌های فرهنگی، تربیتی و اجتماعی در چارچوب مفاد آیین نامه ارتقای مرتبه اعضای هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با ارایه گواهی معتبر برگزار شد.

در این دوره چهار روزه اساتید مطرح کشوری همچون حجت الاسلام دکتر محمدیان، دکتر میرباقری، خضری، فانی، روحی، قربانی و مطهری‌نیا به ارایه مباحثی نظیر تمدن شناسی اسلامی و ایرانی، مبانی اخلاق، روشنفکری دینی در عصر حاضر، سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران، دین در دنیای مدرن و سبک زندگی اسلامی پرداختند.

فهرست