تقدیر از دو نفر از اعضای هیئت علمی انستیتو و دانشکده علوم تغذیه و صنایع غذایی

در مراسمی با حضور دکتر زالی رئیس، دکتر زرقی معاون پژوهش و فناوری و دکتر صدوقی معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، از ۱۵نفر  از اعضای هیئت علمی دانشگاه که عنوان دو درصد دانشمندان برتر جهان را کسب کرده اند تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی انستیتو تحقیقات تغذیه ای و صنایع غذایی در این مراسم که در تاریخ 99/12/19 برگزار شد، از آقای دکتر سید امیر محمد مرتضویان و خانم دکتر کیانوش خسروی دارانی از اعضای هیئت علمی انستیتو تحقیقات تغذیه ای و صنایع غذایی کشور تقدیر به عمل آمد.

در این دیدار صمیمانه، دکتر زالی با بیان اینکه دانشگاه به همت اساتید فرهیخته با سیری فزاینده، رکوردهای خوبی در حوزه آموزش و پژوهش ثبت کرده است، عنوان کرد: اساتید دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی سهمی پررنگ و قابل قبول را در میان دو درصد دانشمندان برتر جهان به خود اختصاص داده اند که نشان دهنده ضریب نفوذ بالای دانشگاه در حوزه علوم سلامت به خود اختصاص داده اند.

گفتنی است محققان دانشگاه استنفورد هرساله دستاوردهای علمی پژوهشگران برجسته جهان را بر اساس شاخص‌های استاندارد ارزیابی کرده و محققان یک درصد و دو درصد برتر جهان را معرفی می‌نمایند.

 

فهرست