جلسه هیات رئیسه انستیتو تحقیقات تغذیه ای و صنایع غذایی کشور برگزار شد؛

هیات رئیسه

جلسه هیات رئیسه انستیتو تحقیقات تغذیه ای و صنایع غذایی کشور سه شنبه 27/5/99 با حضور دکتر جلال الدین میرزای رزاز رئیس انستیتو و سایر اعضاء هیات رئیسه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی انستیتو تحقیقات تغذیه ای و صنایع غذایی کشور، دکتر رزاز انتشار کتاب مشترک بین معاونت درمان وزارت بهداشت و انستیتو با محتوای دستورالعمل های بهداشتی ایام کرونا با آرم مشترک که این گایدلاین ها در اختیار افراد جامعه قرار بگیرد را در جلسه هیات رئیسه مطرح کردند.

همچنین در جلسه هیات رئیسه نحوه اجرای ارتباطات مردمی به صورت هفتگی در روزهای سه شنبه از ساعت 10 تا 12 مورد تاکید قرار گرفت و در ادامه به مناسبت آغاز هفته دولت پروژه های قابل افتتاح در انستیتو مطرح شد.

شایان ذکر است، با توجه به شرایط جاری جامعه در خصوص شیوع بیماری کرونا، چگونگی آغاز سال تحصیلی دانشجویان و زمان ثبت نام و انتخاب واحد مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت و تصمیمات لازم اتخاذ شد و همچنین برای تقویت و اهتمام جدی به زنگ فرهنگ، مقرر شد  برگزاری کلاس زنگ فرهنگ در روزهای دوشنبه به صورت مجازی برگزار شود که می تواند مورد استقبال دانشجویان و کارمندان انستیتو قرار بگیرد.

گفتنی است، در جلسه هیات رئیسه این هفته مراسم معارفه دکتر عابدی به عنوان نماینده بسیج آقایان انستیتو تحقیقات تغذیه ای و صنایع غذایی کشور برگزار شد.

فهرست