در مراسم معارفه مسئول کانون بسیج برنامه ایشان برای دهه اول محرم تشریح شد

دکتر عابدی

مسوول کانون بسیج جامعه پزشکی دانشکده تغذیه و صنایع غذایی و انستیتو تحقیقات تغذیه ای و صنایع غذایی کشور اعلام کرد: برنامه های ایام محرم در انستیتو از شنبه دوم ماه محرم طبق پروتکل های بهداشتی ستاد کرونا برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی انستیتو تحقیقات تغذیه ای و صنایع غذایی کشور، دکتر عبدالصمد عابدی با بیان این مطلب گفت: در دهه اول ماه محرم، هر روز صبح ساعت 8 تا 8:15 زیارت عاشورا  به صورت سیستم صوتی و همچنین از سه شنبه چهارم و چهارشنبه پنجم شهریورماه مراسم زیارت عاشورا به صورت حضوری در شش ضلعی نمازخانه انستیتو تحقیقات تغذیه ای و صنایع غذایی کشور با رعایت فاصله اجتماعی برگزار می شود.

وی افزود: سعی می کنیم بعد از تاسوعا و عاشورای حسینی چهارشنبه ها تا پایان ماه محرم صفر به صورت صوتی و یا حضوری مراسم زیارت عاشورا را در انستیتو تحقیقات تغذیه ای و صنایع غذایی کشور برگزار کنیم.

مسوول کانون بسیج جامعه پزشکی دانشکده تغذیه و صنایع غذایی و انستیتو تحقیقات تغذیه ای و صنایع غذایی کشور گفت: یکی از برنامه های انستیتو تحقیقات تغذیه ای پویش کمک های مومنانه است که مقرر شده تا با هماهنگی ستاد دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی ارزاق یک ماهه برای خانواده های بی بضاعت از 30 خانواده تا 100 خانواده را تامین کنیم.

دکتر عابدی در ادامه بیان داشت: همچنین پویش نذر خون با هماهنگی سازمان انتقال خون در ایام محرم جهت اهدای خون در انستیتو تحقیقات تغذیه ای و صنایع غذایی کشور از دیگر برنامه های بسیج است که هنوز زمان برگزاری آن مشخص نشده است.

وی همچنین به شش واحد بسیج جامعه پزشکی انستیتو تحقیقات تغذیه ای و صنایع غذایی کشور اشاره کرد و اظهار داشت: دکتر فاطمه محمدی نصرآبادی مسوول واحد علمی و پژوهشی بسیج، دکتر آرزو حقیقیان مسوول امورخواهران،  دکتر مرجان عجمی مسوول تعلیم و تربیت، دکتر مرتضایی مسوول امورفرهنگی، مهندس امیر کلایی مسوول امداد و درمان، مهندس علیرضا غلامی مسوول برنامه ریزی و مالی، مهندس محمود کبیری مسوول نیروی انسانی و مهندس محمدرضا خوش فطرت مسوول بخش حلقه صالحین می باشند.

مسوول کانون بسیج جامعه پزشکی دانشکده تغذیه و صنایع غذایی و انستیتو تحقیقات تغذیه ای و صنایع غذایی کشور گفت: ضروری است که هر کدام از بسیجیان فعال حداقل در یکی از این گروه ها عضو و در صورت لزوم فعالیت کنند.

شایان ذکر است دکتر عابدی روز سه شنبه 28 مرداد ماه سالجاری ازسوی دکترمیرزای رزاز بعنوان مسئول کانون بسیج جامعه پزشکی انسنینو و دانشکده علوم تغذیه و صنایع غذایی منصوب شد و در طی مراسمی درجلسه هیات رئیسه حکم خود را دریافت نمود در این مراسم دکتر میرزای رزاز از زحمات دکتر مرتضویان در مدت تصدی سمت مزبور تشکر و قدر دانی کرد.

فهرست